Tour of Türkiye
2.Pro | 2nd stage | Men | M. Kanter Astana Qazaqstan Team |
Results | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 4th stage | Women | F. Venturelli UAE Development Team |
Results |
Tour de Romandie
2.UWT | Prologue | Men | M. Zijlaard Tudor Pro Cycling Team |
Results | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 3rd stage | Men | G. Lonardi Team Polti Kometa |
Results | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | Overall | Women | L. Gillespie
UAE Development Team |
Results | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 5th stage | Women | F. Venturelli UAE Development Team |
Results |
Tour de Romandie
2.UWT | 1st stage | Men |
CEST: 13:25 - 17:26 |
Startlist | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 4th stage | Men |
CEST: 11:45 - 15:19 |
Startlist | |||
Tour of the Gila
2.2 | 1st stage | Men |
CEST: 17:40 - 21:38 |
||||
Tour of the Gila
2.2 | 1st stage | Women |
CEST: 16:30 - 19:52 |
Tour de Romandie
2.UWT | 2nd stage | Men |
CEST: 12:50 - 17:16 |
Startlist | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 5th stage | Men |
CEST: 10:45 - 15:14 |
Startlist | |||
GP della Liberazione PINK
1.1 | Women |
CEST: 09:00 - 11:40 |
||||
Gracia Orlová
2.2 | 1st stage | Women |
CEST: 13:00 - 15:53 |
||||
Tour de Bretagne
2.2 | 1st stage | Men |
CEST: 13:00 - 16:26 |
Startlist | |||
Tour of the Gila
2.2 | 2nd stage | Men |
CEST: 17:00 - 20:12 |
||||
Tour of the Gila
2.2 | 2nd stage | Women |
CEST: 18:20 - 21:44 |
||||
GP Liberazione (U23)
1.2U | Men |
CEST: 13:30 - 16:57 |
Tour de Romandie
2.UWT | 3rd stage | Men |
CEST: 14:10 - 17:33 |
Startlist | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 6th stage | Men |
CEST: 10:45 - 15:04 |
Startlist | |||
Vuelta a Asturias
2.1 | 1st stage | Men |
CEST: 12:40 - 17:08 |
Startlist | |||
Gracia Orlová
2.2 | 2nd stage | Women |
CEST: 11:00 - 13:50 |
||||
Tour de Bretagne
2.2 | 2nd stage | Men |
CEST: 11:30 - 16:20 |
Startlist | |||
Tour of the Gila
2.2 | 3rd stage | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 3rd stage | Women |
Tour de Romandie
2.UWT | 4th stage | Men |
CEST: 11:50 - 15:51 |
Startlist | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 7th stage | Men |
CEST: 10:30 - 13:17 |
Startlist | |||
Vuelta a Asturias
2.1 | 2nd stage | Men |
CEST: 12:05 - 17:02 |
Startlist | |||
CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à Garnich
1.2 | Women |
CEST: 13:30 - 16:18 |
Startlist | |||
Gracia Orlová
2.2 | 4th stage | Women |
CEST: 16:00 - 18:00 |
||||
Gracia Orlová
2.2 | 3rd stage | Women |
CEST: 09:00 - 11:30 |
||||
Tour de Bretagne
2.2 | 3rd stage | Men |
CEST: 11:55 - 16:13 |
Startlist | |||
Tour of the Gila
2.2 | 4th stage | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 4th stage | Women |
CEST: 19:30 - 20:37 |
||||
E3 Saxo Classic Juniors
J-1.1 | Men |
CEST: 13:45 - 16:44 |
Startlist | |||
Grand Prix West Bohemia
J-2.1 | 1st stage | Men | |||||
Liberazione Juniors di Roma
J-1.1 | Men |
CEST: 09:30 - 11:55 |
Tour de Romandie
2.UWT | Overall | Men | Startlist | ||||
Tour de Romandie
2.UWT | 5th stage | Men | Startlist | ||||
Vuelta España Femenina
2.WWT | 1st stage | Women | Startlist | ||||
Tour of Türkiye
2.Pro | Overall | Men | Startlist | ||||
Tour of Türkiye
2.Pro | 8th stage | Men | Startlist | ||||
Famenne Ardenne Classic
1.1 | Men | |||||
Vuelta a Asturias
2.1 | Overall | Men | Startlist | ||||
Vuelta a Asturias
2.1 | 3rd stage | Men | Startlist | ||||
CERATIZIT Festival Elsy Jacobs à Luxembourg
1.2 | Women | Startlist | ||||
GP de la Somme
1.2 | Men | Startlist | ||||
Gracia Orlová
2.2 | Overall | Women | |||||
Gracia Orlová
2.2 | 5th stage | Women | |||||
Kirschblütenrennen
1.2 | Men | |||||
Rutland - Melton Classic
1.2 | Men | Startlist | ||||
Tour de Bretagne
2.2 | 4th stage | Men | Startlist | ||||
Tour of the Gila
2.2 | Overall | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | Overall | Women | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 5th stage | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 5th stage | Women | |||||
Giro di Primavera
J-1.1 | Men | Startlist | ||||
Grand Prix West Bohemia
J-2.1 | Overall | Men | |||||
Grand Prix West Bohemia
J-2.1 | 2nd stage | Men |
If you are interested in Winter Sports, you should visit our sister site FirstSkisport.com.
There you can find our results database for Alpine, Biathlon, Cross-Country, Nordic-Combined, Ski Jumping and Speed Skating.
1 |
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates |
||
2 |
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike |
||
3 |
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step |
1 |
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime |
||
2 |
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime |
||
3 |
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime |
01.05 | Eschborn-Frankfurt | |
04.05 | Giro d'Italia | |
02.06 | Critérium du Dauphiné | |
09.06 | Tour de Suisse | |
29.06 | Tour de France |
28.04 | Vuelta España Femenina | |
10.05 | Itzulia Women | |
16.05 | Vuelta a Burgos Feminas | |
24.05 | RideLondon Classique | |
06.06 | Tour of Britain Women | |
15.06 | Tour de Suisse | |
07.07 | Giro d'Italia Women |
04.05 | Giro d'Italia | |
29.06 | Tour de France | |
17.08 | Vuelta a España |
16.03 | Milano-Sanremo | |
31.03 | Ronde van Vlaanderen | |
07.04 | Paris-Roubaix | |
21.04 | Liège-Bastogne-Liège | |
12.10 | Il Lombardia |
Agency |
Birthday |
Transfers |
Trainee |
Transfers |
Vlasov Aleksandr | 28 | |
Martin Tony | 39 | |
Lynch Kathy | 67 | |
See complete ... |