Tour of the Alps
2.Pro | 4th stage | Men | S. Carr EF Education-EasyPost |
Results | |||
Belgrade Banjaluka
2.2 | 1st stage | Men | D. Hopkins Ljubljana Gusto Santic |
Results | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 2nd stage | Men | S. Remijn Netherlands |
Results | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 1st stage | Men | GRENKE - Auto Eder | Results |
Tour of the Alps
2.Pro | Overall | Men | J. Lopez
Lidl-Trek |
Results | |||
Tour of the Alps
2.Pro | 5th stage | Men | A. Paret-Peintre Decathlon AG2R La Mondiale |
Results | |||
Belgrade Banjaluka
2.2 | 2nd stage | Men | D. Toneatti Astana Qazaqstan Dev. |
Results | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 1st stage | Women | G. Borghesi BTC City Ljubljana Zhiraf Ambedo |
Results | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 3rd stage | Men | F. Ørn-Kristoff Norway |
Results | |||
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 1st stage | Women | C. Ferguson Great Britain |
Results |
Omloop van Borsele
1.1 | Women |
CEST: 14:00 - 17:20 |
Startlist | |||
Belgrade Banjaluka
2.2 | 3rd stage | Men |
CEST: 11:00 - 16:38 |
Startlist | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 2nd stage | Women |
CEST: 12:30 - 15:22 |
Startlist | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 4th stage | Men |
CEST: 14:00 - 16:47 |
Startlist | |||
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 2nd stage | Women |
CEST: 10:30 - 12:19 |
Startlist | |||
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | 1st stage | Men |
CEST: 10:30 - 13:08 |
Startlist |
Liège-Bastogne-Liège
1.UWT | Men |
CEST: 10:10 - 16:27 |
Startlist | |||
Liège-Bastogne-Liège Femmes
1.WWT | Women |
CEST: 13:35 - 17:53 |
Startlist | |||
Tour of Türkiye
2.Pro | 1st stage | Men |
CEST: 09:25 - 12:17 |
Startlist | |||
Giro di Romagna
1.1 | Men |
CEST: 10:50 - 15:40 |
Startlist | |||
Belgrade Banjaluka
2.2 | Overall | Men |
CEST: 12:00 - 15:04 |
Startlist | |||
Belgrade Banjaluka
2.2 | 4th stage | Men |
CEST: 12:00 - 15:04 |
Startlist | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 3rd stage | Women |
CEST: 12:30 - 15:33 |
Startlist | |||
Giro della Provincia Biella
1.2 | Men |
CEST: 13:00 - 16:30 |
||||
Gent - Wevelgem (U23)
1.2U | Men |
CEST: 13:20 - 18:02 |
Startlist | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | Overall | Men |
CEST: 14:30 - 17:14 |
Startlist | |||
Eroica Juniores - Nations' Cup
J-2.NC | 5th stage | Men |
CEST: 14:30 - 17:14 |
Startlist | |||
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | Overall | Women |
CEST: 10:30 - 12:15 |
Startlist | |||
Omloop Borsele Juniors
J-2.NC | 3rd stage | Women |
CEST: 10:30 - 12:15 |
Startlist | |||
EPZ Omloop van Borsele Juniors
J-1.1 | Men |
CEST: 14:00 - 17:20 |
Startlist | |||
Gent - Wevelgem Juniors
J-1.1 | Women |
CEST: 10:00 - 11:56 |
Startlist | |||
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | Overall | Men |
CEST: 10:20 - 13:10 |
Startlist | |||
Gipuzkoa Klasikoa
J-2.1 | 2nd stage | Men |
CEST: 10:20 - 13:10 |
Startlist |
Tour of Türkiye
2.Pro | 2nd stage | Men |
CEST: 10:15 - 15:07 |
Startlist | |||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 4th stage | Women |
CEST: 12:30 - 14:52 |
Startlist |
Tour de Romandie
2.UWT | Prologue | Men | Startlist | ||||
Tour of Türkiye
2.Pro | 3rd stage | Men | Startlist | ||||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | Overall | Women | Startlist | ||||
Giro Mediterraneo in Rosa
2.2 | 5th stage | Women | Startlist |
Tour de Romandie
2.UWT | 1st stage | Men | Startlist | ||||
Tour of Türkiye
2.Pro | 4th stage | Men | Startlist | ||||
Tour of the Gila
2.2 | 1st stage | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 1st stage | Women |
Tour de Romandie
2.UWT | 2nd stage | Men | Startlist | ||||
Tour of Türkiye
2.Pro | 5th stage | Men | Startlist | ||||
GP della Liberazione PINK
1.1 | Women | |||||
Tour de Bretagne
2.2 | 1st stage | Men | Startlist | ||||
Tour of the Gila
2.2 | 2nd stage | Men | |||||
Tour of the Gila
2.2 | 2nd stage | Women | |||||
GP Liberazione (U23)
1.2U | Men |
If you are interested in Winter Sports, you should visit our sister site FirstSkisport.com.
There you can find our results database for Alpine, Biathlon, Cross-Country, Nordic-Combined, Ski Jumping and Speed Skating.
1 |
Pogacar Tadej
UAE Team Emirates |
||
2 |
Vingegaard Jonas
Team Visma | Lease a Bike |
||
3 |
Evenepoel Remco
Soudal Quick-Step |
1 |
Vollering Demi
Team SD Worx-Protime |
||
2 |
Kopecky Lotte
Team SD Worx-Protime |
||
3 |
Wiebes Lorena
Team SD Worx-Protime |
21.04 | Liège-Bastogne-Liège | |
23.04 | Tour de Romandie | |
01.05 | Eschborn-Frankfurt | |
04.05 | Giro d'Italia | |
02.06 | Critérium du Dauphiné | |
09.06 | Tour de Suisse |
21.04 | Liège-Bastogne-Liège Femmes | |
28.04 | Vuelta España Femenina | |
10.05 | Itzulia Women | |
16.05 | Vuelta a Burgos Feminas | |
24.05 | RideLondon Classique | |
06.06 | Tour of Britain Women |
04.05 | Giro d'Italia | |
29.06 | Tour de France | |
17.08 | Vuelta a España |
16.03 | Milano-Sanremo | |
31.03 | Ronde van Vlaanderen | |
07.04 | Paris-Roubaix | |
21.04 | Liège-Bastogne-Liège | |
12.10 | Il Lombardia |
Agency |
Birthday |
Transfers |
Trainee |
Transfers |
Moscon Gianni | 30 | |
Small Carmen | 44 | |
Johnsen Cecilie Gotaas | 48 | |
Olsen Rikke Sandhøj | 52 | |
Sørensen Rolf | 59 | |
Van Den Eynde Willy | 81 | |
See complete ... |